Olsen Spa VELA 80 x 80 cm BSVEL8080P sprchový kout polystyrol
Kód: 126470Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Detailní popis produktu
Čtvercový sprchový kout se systémem Skipper zaručuje odolnost rámu proti korozi a odlupování barvy. Bezpečnostní sklo nebo polystyrolová výplň a magnetické dovírání zasouvacích dveří, zajišťují jejich dokonalou těsnost.. Plastové valivé pojezdy jsou zárukou lehkého chodu dveří.
Informace k produktu:
Rozměry: 80 x 80 x 185 cm
Šířka vstupu max. 45 cm
Rám: Plast bílý
Výplň sprchových dveří: 2,2 mm polystyrol
Vanička není součástí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 39 kg |
| Typ: | Posuvné dvoukřídlé |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| ? Výška: | 185 - 189 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Tvar: | Čtvercové |
| Výplň: | Plast - Pearl |
| Barva profilu: | Bílá |
| ? Designová řada: | Vela |
| Hmotnost: | 39 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 110 x 200 cm otevírací levá černá sklo matné GT1211ML-B
Do 3 dnů
12 232 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome CSDL2 sprchové dveře do niky 110 cm dvoukřídlé lesk chrom transparent 0QVDCC0LZ1
Skladem v eshopu
13 422 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 100 x 200 cm otevírací pravá černá sklo matné GT1210MR-B
Do 3 dnů
11 912 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 80 x 200 cm otevírací levá černá sklo čiré GT1280CL-B
Do 3 dnů
10 712 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Gold Matt sprchové dveře do niky 80 x 200 cm otevírací levá zlatá sklo čiré GT1280CL-G
Do 3 dnů
11 080 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 Slavičín 76321 |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |