Olsen Spa SMART - SELVA 140 cm OLBSEL14CCBV sprchové dveře sklo Transparent
Kód: 149554Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Poylsan Klaver Gold sprchový podlahový žlab 910 x 122 x 65 mm s nerezovým roštem superflow DN50, 910x122x65 mm zlatá 73741GB
Skladem v eshopu
3 431 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu 950 mm DN50 nerez GMP85
Skladem v eshopu
5 672 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu 1050 mm DN50 nerez GMP86
Skladem v eshopu
5 992 Kč
Aqualine Pavino 2710-90 sprchový kanálek s roštem pro dlažbu 860 x 140 x 92 mm nerez
Skladem v eshopu
3 395 Kč
Rošt pro vsazení dlažby
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 1150 mm DN50 nerez GMP97
Skladem v eshopu
6 472 Kč
Detailní popis produktu
Luxusní sprchové dveře do niky SMART-SELVA s posuvným otvíráním představují řešení pro rozměrné zděné kouty a niky. Univerzální pravé i levé provedení.
Informace k produktu:
Rozměr: 140 x 190 cm
Montážní rozměr: 138,5 - 140,5 cm
Vstup: 64 cm
Rám: Hliník chrom
Výplň: 6 mm bezpečnostní sklo čiré
Otvírání: posuvné
Provedení: univerzální
Vanička není součástí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 36 kg |
| Typ: | Posuvné jednokřídlé |
| ? Šířka: | 140 - 149 cm |
| ? Výška: | 190 - 194 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Barva profilu: | Hliník |
| ? Designová řada: | Smart |
| Hmotnost: | 36 kg |
| Umístění: | Univerzální |
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Gold Matt sprchové dveře do niky 120 x 200 cm otevírací levá zlatá sklo matné GT1212ML-G
Skladem v eshopu
12 920 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 110 x 200 cm otevírací levá černá sklo čiré GT1211CL-B
Skladem v eshopu
11 464 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Sigma Simply sprchové dveře do niky 90 x 190 cm otočné aluchrom sklo čiré GS1296F
Skladem v eshopu
7 592 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Altis Black sprchové dveře do niky 180 x 200 cm posuvné třídílné černá čiré sklo AL4512B
Skladem v eshopu
17 019 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 100 x 200 cm otevírací levá černá sklo čiré GT1210CL-B
Skladem v eshopu
11 224 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Gold Matt sprchové dveře do niky 100 x 200 cm otevírací pravá zlatá sklo čiré GT1210CR-G
Skladem v eshopu
11 592 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 100 x 200 cm otevírací pravá černá sklo čiré GT1210CR-B
Skladem v eshopu
11 224 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Sigma Simply sprchové dveře do niky 90 x 190 cm otočné aluchrom sklo Brick GS3899F
Skladem v eshopu
7 992 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 120 x 200 cm otevírací pravá černá sklo čiré GT1212CR-B
Skladem v eshopu
11 752 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Chrom sprchové dveře do niky 110 x 200 cm otevírací pravá aluchrom sklo čiré GT1211CR-CH
Skladem v eshopu
11 192 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 763 21 Slavičín |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |