Olsen Spa SMART - SELVA 100 cm OLBSEL10CCBV sprchové dveře sklo Transparent
Kód: 149552Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ10-950M Simple liniový podlahový žlab s roštem
Skladem na prodejně
2 344 Kč
Detailní popis produktu
Luxusní sprchové dveře do niky SMART-SELVA s posuvným otvíráním představují řešení pro rozměrné zděné kouty a niky. Univerzální pravé i levé provedení.
Informace k produktu:
Rozměr: 100 x 190 cm
Montážní rozměr: 98,5 - 100,5 cm
Vstup: 44 cm
Rám: Hliník chrom
Výplň: 6 mm bezpečnostní sklo čiré
Otvírání: posuvné
Provedení: univerzální
Vanička není součástí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 36 kg |
| Typ: | Posuvné jednokřídlé |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| ? Výška: | 190 - 194 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Barva profilu: | Hliník |
| ? Designová řada: | Smart |
| Hmotnost: | 36 kg |
| Umístění: | Univerzální |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 120 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0PMG0E00Z1
Skladem v eshopu
9 540 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 150 x 195 cm posuvné černá sklo transparent 0YMP0300Z1
Skladem v eshopu
13 934 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Nexty sprchové dveře do niky 120 x 195 cm pivotové bílá matná sklo transparent 03OG0E01Z1
Do 2 týdnů
11 737 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 100 x 195 cm posuvné chrom sklo transparent 0PMA0C00Z1
Skladem v eshopu
8 273 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 100 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací aluchrom sklo transparent X0VVACA00Z1
Skladem v eshopu
8 864 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 120 x 195 cm posuvné chrom sklo transparent 0PMG0C00Z1
Skladem v eshopu
9 118 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 130 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0YMJ0E00Z1
Do 2 týdnů
12 160 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 763 21 Slavičín |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |