Olsen Spa SMART - ALARO 90 cm OLBALA90CGBV sprchové dveře sklo Grape
Kód: 149551Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
2 631 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway 750 mm odtokový žlab nerezový X01622
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do 2 týdnů
6 498 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway odtokový žlab do prostoru 750 mm nerez černá X01750
Skladem v eshopu
9 118 Kč
Detailní popis produktu
Luxusní sprchové dveře do niky SMART-ALARO jsou vhodné také pro zděné sprchové kouty. Pantové otvírání zajistí komfortní používání a dlouhou životnost. Jako madlo slouží hliníkový profil, který je na celou výšku dveřního skla.
Informace k produktu:
Rozměr: 90 x 190 cm
Montážní rozměr: 88,5 - 90,5 cm
Vstup: 65 cm
Rám: Hliník chrom
Výplň: 6 mm bezpečnostní sklo grape
Otvírání: Do prostoru
Provedení: univerzální
Vanička není součástí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 36 kg |
| Typ: | Otevírací jednokřídlé |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| ? Výška: | 190 - 194 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Výplň: | Sklo - Grape |
| Barva profilu: | Hliník |
| ? Designová řada: | Smart |
| Hmotnost: | 36 kg |
| Umístění: | Univerzální |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 110 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací černá transparent X0VVDC300Z1
Skladem v eshopu
10 977 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova sprchové dveře trojdílné ASDP3-90 x 198 cm satin+transparent 00V70UR2Z1
Skladem v eshopu
7 597 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 90 x 195 cm otevírací černá sklo transparent 0QV7C30LZ1
Skladem v eshopu
13 681 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 130 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0YMJ0E00Z1
Do 2 týdnů
12 160 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 160 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0YMS0E00Z1
Do 2 týdnů
14 779 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 110 x 195 cm otevírací černá sklo transparent 0QVDC30LZ1
Do 2 týdnů
14 441 Kč
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 120 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací chrom transparent X0VVGCA00Z1
Skladem v eshopu
9 709 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 100 x 195 cm otevírací černá sklo transparent 0QVAC30LZ1
Do 2 týdnů
14 103 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 763 21 Slavičín |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |