Besco Oskar sprchová vanička 90 x 90 x 16 cm akrylát černá OLBVANACOSK90S
Kód: OLS10099Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak PROFESSIONAL 90 X01309 sifon vaničkový
Skladem na prodejně
757 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth vaničkový sifon VIKI LUX - CLICK CLACK - chrom 8100033
Skladem v eshopu
890 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Profesional sifon vaničkový 90 mm bílá matná X01850
Skladem v eshopu
1 522 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast A49K vaničkový sifon kov LUX
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do 1 týdne
626 Kč
Detailní popis produktu
Sifon pr. 50 mm není součástí balení.
Doplňte také svůj kout designovou sprchovou baterií, sprchovou růžicí, držáky ručních sprch a sprchových poliček. Široká škála instalačního materiálu zajistí snadnou montáž Vaší sprchové vaničky.
Přednosti sprchové vaničky OSKAR STONE EFFECT:
- Materiál: sanitární akrylát
- Tvar - čtverec
- Průměr otvoru pro sifon - 50 mm
- Povrch - STONE EFFECT
- Barva - černá
- Integrované čelní panely
- Vysoká odolnost
- Luxusní elegantní vzhled
Rozměry vaničky:
- 80×80×16 cm
- 91×91×16 cm
Záruka 10 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvercové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 16.3 kg |
| Typ: | Hluboká |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Akrylátové |
| ? Designová řada: | Oskar |
| Hmotnost: | 16,3 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Roth Project Line ALOHA-M 800 čtvercová sprchová vanička 80 x 80 cm 8000155 litý mramor
Skladem v eshopu
4 949 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth Project Line ALOHA-P 800 sprchová vanička samonosná 80 x 80 cm 8000148 akrylátová
Skladem v eshopu
3 717 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Perseus Pro Flat 90 x 90 cm XA037711010 sprchová vanička
Skladem v eshopu
4 497 Kč
SALECODE:BER3:3:%
6 785 Kč
Puristický design v kombinaci s výběrem barvy krytky sifonu dodá sprchovému koutu na originalitě
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 763 21 Slavičín |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |