Besco Oskar sprchová vanička 80 x 80 x 16 cm akrylát černá OLBVANACOSK80S
Kód: OLS10100Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Roth Sifon vaničkový O 50/60 nerez mřížka 8100000
Skladem v eshopu
249 Kč
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa vaničkový sifon 90 mm bez krytky nízký bílý OLBAEWMN942
Skladem v eshopu
711 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa vaničkový sifon 90 mm černá krytka bílý OLBAEWBN942
Skladem v eshopu
1 251 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Profesional sifon vaničkový 90 mm bílá matná X01850
Skladem v eshopu
1 522 Kč
Detailní popis produktu
Sifon pr. 50 mm není součástí balení.
Doplňte také svůj kout designovou sprchovou baterií, sprchovou růžicí, držáky ručních sprch a sprchových poliček. Široká škála instalačního materiálu zajistí snadnou montáž Vaší sprchové vaničky.
Přednosti sprchové vaničky OSKAR STONE EFFECT:
- Materiál: sanitární akrylát
- Tvar - čtverec
- Průměr otvoru pro sifon - 50 mm
- Povrch - STONE EFFECT
- Barva - černá
- Integrované čelní panely
- Vysoká odolnost
- Luxusní elegantní vzhled
Rozměry vaničky:
- 80×80×16 cm
- 91×91×16 cm
Záruka 10 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvercové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 11.9 kg |
| Typ: | Hluboká |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Akrylátové |
| ? Designová řada: | Oskar |
| Hmotnost: | 11,9 kg |
| Umístění: | Univer |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak ANGELA EX 80 x 80 cm A004401320 sprchová vanička
Skladem v eshopu
4 582 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 763 21 Slavičín |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |