Besco FONDI 140 x 70 cm OLVFON14P+OLVPINOZ vana vč. nožiček pravá
Kód: 126380Související produkty
Espirit vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství chrom
Stojánková vanová baterie ARNO 08 s výškou 95 cm je určena pro instalaci do podlahy a oceníte ji zejména pokud máte volně stojící vanu. Stojánková vanová baterie pro moderní...
Eleganta vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství bílá
Baterie vanová páková, do podlahy
Detailní popis produktu
Asymetrická vana Olsen Spa Fondi pravá exkluzivního klínového tvaru má čistě rovnou linii po celé délce obvodu. Diagonálně řešený vnitřní prostor s atraktivní hloubkou 48,5 cm poskytuje dostatek místa a pohodlí i tam, kde jste si to zatím nemohli dovolit.
Technické parametry:
Rozměr vany: 140 x 70 cm
Hloubka vany: 38,5 cm
Provedení: asymetrická
Materiál: 100% akrylát
Objem vany: 132 l
Provedení: pravé (na hl. fotografii provedení levé)
Přednosti obdélníkové vany Olsen Spa Fondi
antibakteriální úprava povrchu-snadná údržba
diagonálně řešený vnitřní prostor
odtok situován klasicky v nožní partii
přepad situován do rovné strany přiléhající ke stěně
Nožičky k vaně Vám dodáme ZDARMA.
Čelní panel není součástí.
Možnost dokoupení čelního panelu - na dotaz rádi naceníme.
Renovujete koupelnu?
Nezapomeňte také na vanové zástěny, baterie a sifony. Dotvořte koupelnové aranžmá s koupelnovými doplňky. Nepřehlédněte ani nabídku sprchového programu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 20 kg |
| ? Délka: | 140 cm |
| Typ: | Asymetrické |
| ? Šířka: | 70 - 79 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ano |
| Hmotnost: | 20 kg |
| Umístění: | Pravé |
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 763 21 Slavičín |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |