Besco FINEZJA NOVA 170 x 110 cm VANFINN170L vana bez nožiček levá
Kód: OLS04174Související produkty
Eleganta vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství chrom
Life LF 022.20BL vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství černá
Detailní popis produktu
Asymetrická vana Finezja Nova bez nožiček.
Informace k produktu:
Rozměr: 170 x 110 cm
Hloubka: 43 cm
Materiál: sanitární akrylát
Barva: bílá
Objem: 235 l
Sifon: není součástí
Provedení: levé
Přednosti vany Finezja Nova:
odtok situován klasicky v nožní partii
přepad situován do kratší boční strany
praktické sedátko a límec v hlavové části
K vaně lze doobjednat protiskluzová povrchová úprava BeSafe - na dotaz rádi naceníme.
Renovujete koupelnu?
Nezapomeňte také na vanové zástěny, baterie a sifony. Dotvořte koupelnové aranžmá s koupelnovými doplňky. Nepřehlédněte ani nabídku sprchového programu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 27 kg |
| ? Délka: | 170 cm |
| Typ: | Asymetrické |
| ? Šířka: | 110 - 119 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ne |
| Hmotnost: | 27 kg |
| Umístění: | Levé |
.
.
.
Umývátko není součástí vany.
.
.
.
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 763 21 Slavičín |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |