Besco FINEZJA NOVA 155 x 95 cm VANFINN155L vana bez nožiček levá
Kód: OLS04175Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast A51CR vanový sifon automat komplet chrom
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
680 Kč
Záruka plus
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Metalia 55 55020,0 vanová baterie nástěnná 150 mm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
1 954 Kč
Akce
Tip
SALECODE:BER3:3:%
–23 %
Alcaplast A55K vanový sifon automat s bovdenem komplet kov
Skladem na prodejně
689 Kč
Detailní popis produktu
Asymetrická vana Finezja Nova bez nožiček.
Informace k produktu:
Rozměr: 155 x 95 cm
Hloubka: 42 cm
Materiál: sanitární akrylát
Barva: bílá
Objem: 188 l
Sifon: není součástí
Provedení: levé
Přednosti vany Finezja Nova:
odtok situován klasicky v nožní partii
přepad situován do kratší boční strany
praktické sedátko a límec v hlavové části
K vaně lze doobjednat protiskluzová povrchová úprava BeSafe - na dotaz rádi naceníme.
Renovujete koupelnu?
Nezapomeňte také na vanové zástěny, baterie a sifony. Dotvořte koupelnové aranžmá s koupelnovými doplňky. Nepřehlédněte ani nabídku sprchového programu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 27 kg |
| ? Délka: | 155 cm |
| Typ: | Asymetrické |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ne |
| Hmotnost: | 27 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak CHROME 160 x 105 cm CA51000000 vana snowwhite levá
Skladem v eshopu
10 957 Kč
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Santech FOX 170 x 95,5 cm SAFOX170L vana akrylátová levá
Skladem v eshopu
10 675 Kč
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 763 21 Slavičín |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |