Besco ESTE 170 x 75 cm VANEST17P+OLVPINOZ vana vč. nožiček pravá
Kód: 122483Související produkty
.
.
Nástěnné vanové baterie jsou nadčasovou klasikou v českých koupelnách. Páková vanová baterie ARNO 0521 tuto konstrukci kombinuje s velmi svěžím designem a špičkovými materiály....
Eleganta vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství růžová zlatá
Puri PU 022.20BL vanová baterie nástěnná 150 mm bez přílsušenství černá
Baterie vanová páková, nástěnná černá
Detailní popis produktu
Elegantní asymetrická vana Este pravá od firmy Olsen Spa, která je převážně určena do malých koupelen.
Technické parametry:
Rozměr vany: 170x75 cm
Hloubka vany: 41 cm
Provedení: pravé (na hl. fotografii je provedení levé)
Průměr přepadu: 5,2 cm
Průměr odpadu: 5,2 cm
Materiál: 100% akrylát, antibakteriální povrch
Objem vany: 150 l
K této vaně doporučujeme vanovou zástěnu ROSES, která je na obrázku na vaně ESTE.
Součástí vany jsou výškově stavitelné podpěrné nožičky.
Sifon, čelní panel a vanová zástěna nejsou součástí.
Možnost montáže s využitím čelního panelu, naceníme na dotaz.
Renovujete koupelnu?
Nezapomeňte také na vanové zástěny, baterie a sifony. Dotvořte koupelnové aranžmá s koupelnovými doplňky. Nepřehlédněte ani nabídku sprchového programu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 26 kg |
| ? Délka: | 170 cm |
| Typ: | Asymetrické |
| ? Šířka: | 70 - 79 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ano |
| Hmotnost: | 26 kg |
| Umístění: | Pravé |
.
.
Umývátko není součástí vany.
.
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
.
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 763 21 Slavičín |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |