Besco CORNEA 150 cm VANCOR150P vana bez nožiček pravá
Kód: OLS04106Související produkty
Espirit vanová baterie podomítková 3prvková s tělesem chrom
Solar SL 022.00CR vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství chrom
Chrome II vanová baterie nástenná 150 mm bez príslušenství cerná
Espirit vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství bílá
Detailní popis produktu
Asymetrická vana Cornea 150 pravá bez nožiček.
Informace k produktu:
Rozměr: 150 x 100 cm
Výška: 41 cm
Objem: 157 l
Barva: bílá
Materiál: sanitární akrylát
Provedení: pravé (na hl. fotografii provedení levé)
Nožičky: ne
Přednosti vany Cornea:
odtok situován klasicky v nožní partii
přepad situován do kratší boční strany
asymetrická vana se sedátkem
Za příplatek lze objednat s úpravou BeSafe - jedná se o speciální protiskluzovou vrstvu nanesenou na povrch vany, která poskytuje maximální pohodlí a bezpečnost při koupání. Jemná struktura zaručuje bezproblémové čištění a má pozitivní vliv na estetickou hodnotu produktu. Na dotaz rádi naceníme.
Renovujete koupelnu?
Nezapomeňte také na vanové zástěny, baterie a sifony. Dotvořte koupelnové aranžmá s koupelnovými doplňky. Nepřehlédněte ani nabídku sprchového programu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 22 kg |
| ? Délka: | 150 cm |
| Typ: | Asymetrické |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ano |
| Hmotnost: | 22 kg |
| Umístění: | Pravé |
.
.
.
.
.
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 763 21 Slavičín |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |