Besco CORNEA 140 cm VANCOR140L vana bez nožiček levá
Kód: OLS04111Související produkty
Espirit vanová baterie podomítková 3prvková s tělesem černá
Espirit vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství růžová zlatá
Puri PU 022.20BL vanová baterie nástěnná 150 mm bez přílsušenství černá
Detailní popis produktu
Asymetrická vana Cornea 140 bez nožiček.
Informace k produktu:
Rozměr: 140 x 80 cm
Výška: 41 cm
Objem: 145 l
Barva: bílá
Materiál: sanitární akrylát
Provedení: levé
Nožičky: ne
Přednosti vany Cornea:
odtok situován klasicky v nožní partii
přepad situován do kratší boční strany
asymetrická vana se sedátkem
Za příplatek lze objednat s úpravou BeSafe - jedná se o speciální protiskluzovou vrstvu nanesenou na povrch vany, která poskytuje maximální pohodlí a bezpečnost při koupání. Jemná struktura zaručuje bezproblémové čištění a má pozitivní vliv na estetickou hodnotu produktu. Na dotaz rádi naceníme.
Renovujete koupelnu?
Nezapomeňte také na vanové zástěny, baterie a sifony. Dotvořte koupelnové aranžmá s koupelnovými doplňky. Nepřehlédněte ani nabídku sprchového programu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 22 kg |
| ? Délka: | 140 cm |
| Typ: | Asymetrické |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ano |
| Hmotnost: | 22 kg |
| Umístění: | Levé |
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 763 21 Slavičín |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |