Besco AQUARIUS 90 x 90 x 5,5 cm OLBVANACAQU90 sprchová vanička
Kód: 106896Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa DIANA 90 cm OLBSZ90 sprchové dveře polystyrol
Skladem na prodejně
3 771 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa ZAMORA 90 cm OLBZAMO90CC sprchové dveře sklo Transparent
Skladem v eshopu
7 011 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth Sifon vaničkový O 50/60 chrom plast 8100002
Skladem v eshopu
343 Kč
Aqualine vaničkový sifon průměr otvoru 90 mm DN40 krytka ABS/chrom PF408
Skladem na prodejně
189 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa STY-402-K OLPSTY402K vaničkový sifon chrom
Skladem v eshopu
279 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Detailní popis produktu
Akrylátová sprchová vanička, prvotřídní ABS akrylát zaručuje vysokou obolnost proti poškození a povrchová úprava zabraňuje usazování nečistot a usnadňuje tak údržbu.
Informace k produktu:
Rozměry: 90 x 90 x 5,5 cm
Materiál: ABS akrylát
Barva: bílá
Průměr otvoru: 9 cm
Průměr sifonu: 9 cm
Poznámka:
Vanička je určena k podezdění.
Příslušenství není součástí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvercové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 8.5 kg |
| Typ: | Nízká |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Tvar: | Čtvercové |
| Hmotnost: | 8,5 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Perseus Pro-90 Chrome XA047701010 sprchová vanička
Skladem v eshopu
5 517 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth Project Line ALOHA-M 900 čtvercová sprchová vanička 90 x 90 cm 8000154 litý mramor
Skladem v eshopu
5 380 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak ANGELA EX 80 x 80 cm A004401320 sprchová vanička
Skladem v eshopu
4 582 Kč
Aqualine Tecmi PQ009 čtvercová sprchová vanička 90 x 90 cm litý mramor
Skladem na prodejně
3 579 Kč
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 763 21 Slavičín |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |