Besco AQUARIUS 80 x 80 x 5,5 cm OLBVANACAQU80 sprchová vanička
Kód: 106895Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa DIANA 80 cm OLBSZ80 sprchové dveře polystyrol
Skladem v eshopu
3 771 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa DOMINO 76 - 81 cm BSDOM83P sprchové dveře polystyrol
Skladem v eshopu
4 970 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa vaničkový sifon 90 mm černá krytka bílý OLBAEWBN942
Skladem v eshopu
1 251 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco PB90EXN vaničkový sifon nízký krytka leštěná nerez
Skladem na prodejně
584 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan vaničkový sifon 90 mm nízký krytka nerez 17916
Skladem na prodejně
507 Kč
Detailní popis produktu
Akrylátová sprchová vanička, prvotřídní ABS akrylát zaručuje vysokou obolnost proti poškození a povrchová úprava zabraňuje usazování nečistot a usnadňuje tak údržbu.
Informace k produktu:
Rozměry: 80 x 80 x 5,5 cm
Materiál: ABS akrylát
Barva: bílá
Průměr otvoru: 9 cm
Průměr sifonu: 9 cm
Poznámka:
Vanička je určena k podezdění.
Příslušenství není součástí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvercové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Typ: | Nízká |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Tvar: | Čtvercové |
| Hmotnost: | 15 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Roth Project Line ALOHA FLAT 800 čtvercová sprchová vanička 80 x 80 cm 8000282 akrylátová
Skladem v eshopu
3 717 Kč
SALECODE:BER3:3:%
6 579 Kč
Puristický design v kombinaci s výběrem barvy krytky sifonu dodá sprchovému koutu na originalitě
SALECODE:BER3:3:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 763 21 Slavičín |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |