Besco ALPINA 120 x 80 x 5,5 cm OLBVANACALP128 sprchová vanička
Kód: 106898Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa DIANA 80 cm OLBSZ80 sprchové dveře polystyrol
Skladem v eshopu
3 771 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak PROFESSIONAL 90 X01309 sifon vaničkový
Skladem na prodejně
757 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Sifon vaničkový 60/40 INOX plast 470,P
Skladem v eshopu
348 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Roth Sifon vaničkový O 50/60 nerez mřížka 8100000
Skladem v eshopu
249 Kč
Detailní popis produktu
Akrylátová sprchová vanička, prvotřídní ABS akrylát zaručuje vysokou obolnost proti poškození a povrchová úprava zabraňuje usazování nečistot a usnadňuje tak údržbu.
Informace k produktu:
Rozměry: 120 x 80 x 5,5 cm
Materiál: ABS akrylát
Barva: bílá
Průměr otvoru: 9 cm
Průměr sifonu: 9 cm
Poznámka:
Vanička je určena k podezdění.
Příslušenství není součástí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Typ: | Nízká |
| ? Šířka: | 120 - 129 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Hmotnost: | 15 kg |
SALECODE:BER3:3:%
12 169 Kč
Puristický design v kombinaci s výběrem barvy krytky sifonu dodá sprchovému koutu na originalitě
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 763 21 Slavičín |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |