Novaservis Titania Retro II 99174/T,0 dřezová / umyvadlová baterie nástěnná 100 mm
Kód: 37918Související produkty
Umyvadlo nábytkové
Umyvadlo nábytkové
Detailní popis produktu
Kvalitní a odolné keramické ventily s |prodlouženou zárukou |5 |let. Kvalitní chromové provedení. Dřezová nástěnná baterie s roztečí 100mm a otočným ramenem s délkou 205 mm.Vraťte se zpět v čase se sérií TITANIA RETRO. Tato baterie se bude v interiéru vyjímat a dotáhne k dokonalosti Vaši stylovou domácnostServis až k vám domů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8590309048770 |
| Typ: | Umyvadlové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Kartuš: | standard |
| Ovládání: | Kohoutkové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 100 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Kohoutkové baterie |
| ? Designová řada: | Titania Retro II |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
| Požadované vlastnosti: | Bez výpusti |
Eleganta umyvadlová baterie podomítková bez tělesa 2 prvková chrom
Espirit umyvadlová baterie podomítková 2prvková bez tělesa černá
Eleganta EL 015.21GB umyvadlová baterie stojánková BeCool šetřící vysoká bez výpusti grafit
Espirit umyvadlová baterie stojánková šetřící bez výpusti grafit
Espirit umyvadlová baterie stojánková vysoká bez výpusti chrom
Espirit umyvadlová baterie stojánková vysoká bez výpusti černá
Puri umyvadlová baterie stojánková bez výpusti cerná
Eleganta EL 014.20BLM umyvadlová baterie stojánková bez výpusti černá
Eleganta umyvadlová baterie stojánková šetřící bez výpusti grafit
Eleganta EL 014.61RGB umyvadlová baterie stojánková BeCool šetřící bez výpusti růžová zlatá
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NOVASERVIS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Merhautova 208 613 00 Brno |
| E-mail : | novaservis@novaservis.cz |