Novaservis Titania Retro II 99106,0 umyvadlová baterie nástěnná
Kód: 37909Související produkty
Detailní popis produktu
Kvalitní a odolný keramický ventil s |prodlouženou zárukou |5 |let. Prvotřídní chromové provedení. Umyvadlová nástěnná baterie pouze na studenou (smíšenou) vodu s pevným výtokovým ramínkem.Vraťte se zpět v čase se sérií TITANIA RETRO. Tato baterie se bude v interiéru vyjímat a dotáhne k dokonalosti Vaši stylovou domácnostServis až k vám domů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8590309048688 |
| Typ: | Umyvadlové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Kartuš: | standard |
| Ovládání: | Kohoutkové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Kohoutkové baterie |
| ? Designová řada: | Titania Retro II |
| Hmotnost: | 0,5 kg |
| Požadované vlastnosti: | Bez výpusti |
Espirit umyvadlová baterie stojánková vysoká šetřící bez výpusti grafit
Espirit umyvadlová baterie stojánková bez výpusti bílá
Espirit umyvadlová baterie stojánková 3prvková bez výpusti chrom
Espirit umyvadlová baterie stojánková 3prvková bez výpusti černá
Espirit umyvadlová baterie podomítková 3prvková s tělesem grafit
Eleganta EL 015.20GB umyvadlová baterie stojánková vysoká bez výpusti grafit
Espirit umyvadlová baterie podomítková 2prvková bez tělesa černá
Eleganta EL 014.00CR umyvadlová baterie stojánková bez výpusti chrom
Espirit umyvadlová baterie stojánková šetřící bez výpusti grafit
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NOVASERVIS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Merhautova 208 613 00 Brno |
| E-mail : | novaservis@novaservis.cz |