Novaservis Titania Iris 92077,0 Dřezová / umyvadlová baterie nástěnná 100 mm
Kód: 112565Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Dřez kulatý pr.43 s přepadem nerez DR43
Skladem v eshopu
1 342 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Dřez 44x74 s odkapem a přepadem nerez DR44/74
Skladem v eshopu
1 605 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Dřez kulatý pr.51 s přepadem nerez DR51
Skladem v eshopu
1 428 Kč
.
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Novaservis Granitový dřez s odkapem 78 x 48 x 18 cm s přepadem z dřezu grafit DRGM48/78HA
Skladem v eshopu
4 912 Kč
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Novaservis Granitový dřez s odkapem s přepadem z dřezu 78 x 48 x 18 cm písek DRGM48/78SA
Skladem v eshopu
4 912 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Dřez 40x50 s přepadem nerez DR40/50A
Skladem v eshopu
892 Kč
.
Detailní popis produktu
Kvalitní a odolná keramická kartuše 35 mm s |prodlouženou zárukou |5 |let. Prvotřídní chromové provedení. Dřezová nástěnná baterie s roztečí 100 mm a elegantním otočným ramenem o délce 200 mm.Oblíbená TITANIA FRESH. Jedna z nejvíce prodávaných řad TITANIA vás osloví svým excelentním designem a kvalitou. A toto vše za úžasnou cenu. Servis až k vám domů za 199,-.
Kvalitní česká baterie
Eva s Petrem Hledali jsme kvalitní české baterie do koupelny a zaujal nás zaoblený design baterií Novaservis Titania Iris, který má prodlouženou záruku na kartuš na 5 let. Hned jsme k tomu objednali i výpusť a příští rok chceme rekonstruovat dřez, tak určitě sladíme kolekci Titania Iris do celého bytu.
Nový granitový dřez a baterii Titania Iris
Barbora s přítelem Máme rádi jídlo, zdravou stravu a setkání s přáteli u jídla. Přestože bydlíme v podnájmu, řekli jsme si, že aspoň granitový dřez a hezkou baterii musíme mít. Bílý dřez a baterie Novaservis Titania Iris s výpustí, teď tvoří nový look kuchyně. Povedlo se to. Každý den mi to dělá radost. Časem dokoupím do celého bytu tuto kolekci baterií.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřezové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| EAN: | 8590309043799 |
| Typ: | Umyvadlové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Kartuš: | standard |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 100 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Pákové baterie |
| ? Designová řada: | Titania Iris |
| Hmotnost: | 1,3 kg |
| Požadované vlastnosti: | Bez výpusti |
SALECODE:BER3:3:%
7 470 Kč
Dřezová stojánková vodovodní baterie ARNO 84 s výsuvnou sprchou
SALECODE:BER3:3:%
4 675 Kč
Dřezová stojánková vodovodní baterie ARNO 72 představuje nadčasový design a kvalitu, který je dostupný za příznivou cenu. Zaoblené ramínko dodává nadčasový a elegantní vzhled.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NOVASERVIS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Merhautova 208 613 00 Brno |
| E-mail : | novaservis@novaservis.cz |