Novaservis Titania Iris 92074,0 Dřezová / umyvadlová baterie nástěnná 100 mm
Kód: 30144Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Dřez 44x74 s odkapem a přepadem nerez DR44/74
Skladem v eshopu
1 605 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Dřez kulatý pr.51 s přepadem nerez DR51
Skladem v eshopu
1 428 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Dřez kulatý pr.43 s přepadem nerez DR43
Skladem v eshopu
1 342 Kč
.
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Novaservis Granitový dřez s odkapem 78 x 48 x 18 cm s přepadem z dřezu grafit DRGM48/78HA
Skladem v eshopu
4 912 Kč
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Novaservis Dřez 49x62 1+1/2 s odkapem a přepadem nerez DR49/62
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem v eshopu
2 319 Kč
.
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Novaservis Granitový dřez s odkapem 58 x 48 x 16 cm s přepadem z dřezu grafit DRGM48/58HA
Skladem v eshopu
4 912 Kč
Detailní popis produktu
Dřezová baterie Titania Iris 92074,0 s otočným ramenem od české firmy Novaservis.
Informace k produktu:
Rozteč: 100 mm
Délka ramene: 255 mm
Typ kartuše: 35 mm
Provedení: chrom
Připojovací matice: 3/4"
Záruka na těsnost kartuše: 5 let
Servis až k Vám domů za 199,-.
Kvalitní česká baterie
Eva s Petrem Hledali jsme kvalitní české baterie do koupelny a zaujal nás zaoblený design baterií Novaservis Titania Iris, který má prodlouženou záruku na kartuš na 5 let. Hned jsme k tomu objednali i výpusť a příští rok chceme rekonstruovat dřez, tak určitě sladíme kolekci Titania Iris do celého bytu.
Nový granitový dřez a baterii Titania Iris
Barbora s přítelem Máme rádi jídlo, zdravou stravu a setkání s přáteli u jídla. Přestože bydlíme v podnájmu, řekli jsme si, že aspoň granitový dřez a hezkou baterii musíme mít. Bílý dřez a baterie Novaservis Titania Iris s výpustí, teď tvoří nový look kuchyně. Povedlo se to. Každý den mi to dělá radost. Časem dokoupím do celého bytu tuto kolekci baterií.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřezové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| EAN: | 8590309108825 |
| Typ: | Umyvadlové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Kartuš: | standard |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 100 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Pákové baterie |
| ? Designová řada: | Titania Iris |
| Hmotnost: | 1,3 kg |
| Požadované vlastnosti: | Bez výpusti |
SALECODE:BER3:3:%
Bruckner Baron Eco dřezová baterie stojánková 3,8 l/min 186 mm otočné ramínko chrom 612.050.11
Do 3 dnů
1 357 Kč
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER5:5:%
Aqualine Kasiopea 35 1107-65 dřezová baterie stojánková páková
Skladem na prodejně
865 Kč
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NOVASERVIS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Merhautova 208 613 00 Brno |
| E-mail : | novaservis@novaservis.cz |