Novaservis Titania Fresh 96021/1,0 Vanová baterie bez příslušenství 150 mm chrom
Kód: NOV03546Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.6 kg |
| EAN: | 8590309087410 |
| Typ: | Vanové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Titania Fresh |
| Hmotnost: | 1,6 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NOVASERVIS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Merhautova 208 613 00 Brno |
| E-mail : | novaservis@novaservis.cz |