Novaservis Metalia 55 55074L/T,0 dřezová baterie s lékařskou pákou 100 mm
Kód: NOV02002Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Dřez 40x50 s přepadem nerez DR40/50A
Skladem v eshopu
892 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Dřez 46x48 luxus s přepadem nerez DR46/48
Skladem v eshopu
1 342 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Dřez kulatý pr.51 s přepadem nerez DR51
Skladem v eshopu
1 428 Kč
.
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Novaservis Granitový dřez s odkapem s přepadem z dřezu 78 x 48 x 18 cm písek DRGM48/78SA
Skladem v eshopu
4 912 Kč
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Novaservis Granitový dřez s odkapem 78 x 48 x 18 cm s přepadem z dřezu grafit DRGM48/78HA
Skladem v eshopu
4 912 Kč
Detailní popis produktu
Kvalitní a odolná keramická kartuše KEROX 35 mm s |prodlouženou zárukou |7 |let. Prvotřídní povrchová úprava. Dřezová nástěnná baterie s lékařskou pákou s roztečí 100 mm a otočným trubkovým ramenem s délkou 210 mm.Milovníci designu si přijdou na své díky výrazné konstrukci. Ověřená kvalita vás přesvědčí. Nejprodávanější české vodovodní baterie METALIA. Tuto značku rozhodně vystihuje - vysoká kvalita, moderní design, funkčnost a uživatelský komfort. Servis až k vám domů.
Novaservis Metalia nejprodávanější kolekce
Iza s rodinou Obrátili jsme se na Koupelny-bernold.cz s dotazem na baterii Novaservis Metalia, protože je to česká baterie, chtěli jsme kvalitu. Zjistili jsme, že je to jedna z nejvíce prodávaných baterií této značky a taky jak široká kolekce baterií to je. Volba byla jasná, sladili jsme baterie v jednom designu do celého domu, kde jsme se stěhovali včetně koupelnových doplňků Metalia.
Cenově dostupná Metalia
Gabriela Novaservis baterie jsme měli doma u rodičů. Když jsem se stěhovala, požádala jsem tátu, ať se mnou projde technické věci ohledně rekonstrukce mého nového bytu. Táta mi doporučil, ať si koupím českou baterii s prodlouženou zárukou aspoň na 5 let. Design Metalia kolekce od Novaservis se mi líbila, tak jsme je nakoupili do celého bytu. Nejraději mám zaoblenou do kuchyně. Je moc elegantní a moderní zároveň. A cenově velmi dostupná.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřezové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| EAN: | 8590309112860 |
| Typ: | Dřezové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Páková lékařská |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 100 mm |
| ? Designová řada: | Metalia 55 |
| Hmotnost: | 1,3 kg |
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Rona dřezová baterie stojánková měď mat JK125PG
Skladem v eshopu
2 571 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Maya dřezová baterie stojánková se sprškou černá mat MA780B
Skladem v eshopu
3 603 Kč
SALECODE:BER3:3:%
33 119 Kč
Dřezová stojánková vodovodní baterie FONTI T72 s dotykovým ovládáním
Akce
–25 %
Aqualine 35 dřezová baterie stojánková lékařská páka chrom 54139
Skladem v eshopu
925 Kč
SALECODE:BER3:3:%
26 970 Kč
Dřezová stojánková vodovodní baterie ARNO T72 s dotykovým ovládáním
SALECODE:BER3:3:%
26 970 Kč
Dřezová stojánková vodovodní baterie ARNO T72 s dotykovým ovládáním
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NOVASERVIS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Merhautova 208 613 00 Brno |
| E-mail : | novaservis@novaservis.cz |