Novaservis Metalia 55 55074L.0 dřezová / umyvadlová baterie lékařská nástěnná 100 mm
Kód: 67571Související produkty
.
Umyvadlo nábytkové
Umyvadlo nábytkové
.
Detailní popis produktu
Novaservis Metalia nejprodávanější kolekce
Iza s rodinou
Cenově dostupná Metalia
GabrielaDoplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 8590309115038 |
| Typ: | Umyvadlové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Kartuš: | standard |
| Ovládání: | Páková lékařská |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 100 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Páková lékařská |
| ? Designová řada: | Metalia 55 |
| Hmotnost: | 1,4 kg |
| Požadované vlastnosti: | Bez výpusti |
Espirit umyvadlová baterie stojánková šetřící bez výpusti chrom
Espirit umyvadlová baterie stojánková šetřící bez výpusti černá
Eleganta umyvadlová baterie podomítková bez tělesa 2 prvková růžová zlatá
Eleganta umyvadlová baterie podomítková bez tělesa 2 prvková grafit
Espirit umyvadlová baterie stojánková 3prvková bez výpusti bílá
Eleganta EL 015.10WV umyvadlová baterie stojánková vysoká bez výpusti bílá
Eleganta EL 014.11WV umyvadlová baterie stojánková BeCool šetřící bez výpusti bílá
Espirit umyvadlová baterie stojánková šetřící bez výpusti grafit
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NOVASERVIS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Merhautova 208 613 00 Brno |
| E-mail : | novaservis@novaservis.cz |