Novaservis FERRO ANTICA BAI7BR sprchová baterie bronz
Kód: NOV03847Související produkty
sprchový kout rohový posuvný
.
sprchové dveře, rohové posuvné
sprchový kout rohový posuvný
Detailní popis produktu
Sprchová nástěnná baterie s roztečí 150 mm se spodním vývodem vody. Kvalitní a odolné keramické ventily s prodlouženou zárukou 5 let. Prvotřídní bronzové provedení. Výška výrobku: 95 mm Šířka výrobku: 120 mm Hloubka výrobku: 225 mm K dispozici od: 31.12.2021Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8590309089728 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Bronz |
| Ovládání: | Kohoutkové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Ferro Antica |
| Hmotnost: | 2 kg |
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa černá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná s tělesem grafit
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa chrom
Eleganta sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem grafit
Eleganta sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem černá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa s příslušenstvím chrom
Eleganta EL 065.60RGB.O2.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa s příslušenstvím růžová zlatá
Eleganta sprchová baterie nástěná 150 mm bez příslušenství grafit
Espirit sprchová baterie podomítková 1cestná s tělesem růžová zlatá
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NOVASERVIS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Merhautova 208 613 00 Brno |
| E-mail : | novaservis@novaservis.cz |