Novaservis FERRO ANTICA BAI5BR dřezová umyvadlová baterie bronz
Kód: NOV03846Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Dřez 46x48 luxus s přepadem nerez DR46/48
Skladem v eshopu
1 342 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Dřez kulatý pr.51 s přepadem nerez DR51
Skladem v eshopu
1 428 Kč
.
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Novaservis Dřez 49x62 1+1/2 s odkapem a přepadem nerez DR49/62
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem v eshopu
2 319 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Dřez kulatý pr.43 s přepadem nerez DR43
Skladem v eshopu
1 342 Kč
.
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Novaservis Granitový dřez s odkapem 78 x 48 x 18 cm s přepadem z dřezu grafit DRGM48/78HA
Skladem v eshopu
4 912 Kč
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Kód: NOV00109
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Dřez 44x74 s odkapem a přepadem nerez DR44/74
Skladem v eshopu
1 605 Kč
.
Detailní popis produktu
Kvalitní a odolné keramické ventily s |prodlouženou zárukou |5 |let. Kvalitní bronzové provedení. Dřezová nástěnná baterie s roztečí 150 mm a otočným ramenem s délkou 205 mm. Provedení: bronz Výška výrobku: 110 mm Šířka výrobku: 175 mm Hloubka výrobku: 225 mm K dispozici od: 31.12.2021Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřezové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8590309089759 |
| Typ: | Dřezové baterie |
| Barva: | Bronz |
| Ovládání: | Kohoutkové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Ferro Antica |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Požadované vlastnosti: | Bez výpusti |
SALECODE:BER5:5:%
3 431 Kč
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. I v kombinaci s bílou keramickou páčkou.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NOVASERVIS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Merhautova 208 613 00 Brno |
| E-mail : | novaservis@novaservis.cz |