Novaservis Ferro Algeo Square 82061/1,0 sprchová baterie nástěnná BAQ7
Kód: 148981Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova ASRV3-90 198 bílá+pearl 15V701R211 sprchový kout
Skladem v eshopu
4 582 Kč
sprchový kout rohový posuvný
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-75 195 S bílá+pearl 14V301O211 sprchový kout
Skladem v eshopu
3 562 Kč
sprchový kout rohový posuvný
Detailní popis produktu
Kvalitní a odolná keramická kartuše 35mm s |prodlouženou zárukou |5 |let. Prvotřídní chromové provedení. Sprchová nástěnná baterie s roztečí 150 mm se spodním vývodem vody.Elegantní tvary vás přesvědčí. Jedinečný a nápaditý design patří sérií ALGEO SQUARE. Servis až k vám domů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| EAN: | 5902194946667 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Kartuš: | standard |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Pákové baterie |
| ? Designová řada: | Ferro Algeo Square |
| Hmotnost: | 1,3 kg |
Akce
SALECODE:BER5:5:%
–50 %
Kód: SAP116629
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–17 %
Slezák Rav Colorado sprchová baterie nástěnná 100 mm bez výpusti černá CO181.0CMAT
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
2 084 Kč
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER5:5:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NOVASERVIS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Merhautova 208 613 00 Brno |
| E-mail : | novaservis@novaservis.cz |