Metaform Chloe dávkovač mýdla na postavení bílá CH031
Kód: SAP30876Související produkty
Detailní popis produktu
Kolekce koupelnových doplňků CHLOÉ je na pohled jednoduchá, ale okouzlující. Keramika v matně bílém provedení v kombinaci s černými prvky je napříč časem sázkou na jistotu.
Vlastnosti
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Série | CHLOÉ |
| Rozměr | 78x185x78 mm |
| Průměr | 78  mm |
| Šířka | 78  mm |
| Výška | 185  mm |
| Hloubka | 78  mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Objem dávkovače | 400  ml |
| Hmotnost / ks | 0.3830  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8003062858215 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mýdlenky, dávkovače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8003062858215 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Keramika |
| Hmotnost: | 0,4 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.