Mereo WC kombi zadní odpad s armaturou VSD90 keramika bílá (H8602760007871)
Kód: MER00375Související produkty
WC sedátko duroplastové SLIM - hranaté, bílé, Soft-Close nerezové panty, odnímatelný systém Easy Lock
Antibakteriální duroplastové sedátko s funkcí Soft Close - pomalé padání sedátka.
.
WC sedátko OVALE FLAT soft-close s tichým dovíráním. Vysoce kvalitní zpracování sedátka s plynulým zavíráním a jeho povrchová úprava zaručují maximálně snadnou údržbu.
Detailní popis produktu
WC kombi se zadním odpadem s armaturou má dvojité splachování. Hlavní předností této série je funkčnost a líbivý design.WC kombi je dodáváno včetně sedátka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC klozety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 29 kg |
| EAN: | 8592480059637 |
| Typ: | WC včetně sedátka |
| ? Šířka: | méně než 40 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Keramika |
| Odpad: | Vodorovný (do zdi) |
| Otvor pro baterii: | _ |
| Provedení: | Bez bidetové trysky |
| Tvar: | Oblé |
| Hmotnost: | 29 kg |
| Umístění: | Univerzální |
| Usazení: | Kombi |
WC sedátko není součástí.
V ceně modelu není WC sedátko, lze dokoupit.
WC sedátko není součástí.
WC kombi se spodním odpadem s armaturou včetně sedátka.
Optima RimOff wc kombi 380 x 605 x 825 mm vario odpad keramika bílá v akci za uvedenou cenu 1ks
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | MSO Trade a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Svatoborská 1431/87C Kyjov 69701 |
| E-mail : | objednavky@msotrade.cz |