Mereo vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství mosaz chrom CB90103TER
Kód: MER00181Související produkty
Detailní popis produktu
Speciálně navržená kolekce termostatických baterií. Jejich unikátnost spočívá především v možnosti nastavení si přesné teploty výstupní vody, která se nemění ani při přerušení sprchování. Tím šetří nejen vodu, ale i enegie a náklady na ohřev. Teplotu vody lze nastavit bez jakýchkoliv překážek až do 38 °C. Pro nastavení vyšší teploty je nutné zmáčknout pojistku, která nedovolí dětem zvýšit teplotu vody a chrání je tak před opařením. Výhodou je také nízká hlučnost a kartuše s dlouhou životností.- garantovaná záruka 5 let
- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 3.8 kg |
| EAN: | 8592480072803 |
| Typ: | Vanové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Materiál: | Mosaz |
| Ovládání: | Termostatické baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Termostatické baterie |
| Hmotnost: | 3,8 kg |
| Požadované vlastnosti: | Sprchová 2 výstupy |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | MSO Trade a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Svatoborská 1431/87C Kyjov 69701 |
| E-mail : | objednavky@msotrade.cz |