Mereo Sonáta vanová nástěnná baterie 100 mm bez příslušenství mosaz chrom CB901A03N
Kód: MER01819Související produkty
Detailní popis produktu
Tato vanová nástěnná baterie patří do řady vodovodních baterií Sonáta, která se vyznačuje robustním vzhledem a tichým chodem. Tříkroková kartuš zaručuje jednoduchou obsluhu a snižuje spotřebu vody. Velmi kvalitní povrchová úprava a spolehlivost je samozřejmostí.- keramická kartuš 40 mm
- garantovaná záruka 10 let
- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 8592480034733 |
| Typ: | Vanové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Materiál: | Mosaz |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 100 mm |
| ? Designová řada: | Sonáta |
| Hmotnost: | 1,4 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | MSO Trade a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Svatoborská 1431/87C Kyjov 69701 |
| E-mail : | objednavky@msotrade.cz |