Mereo Retro Viktorie sprchová nástěnná baterie 150 mm bez příslušenství mosaz chrom CBL60103
Kód: MER01555Související produkty
Sprchová hadice dvouzámková
Cenově výhodná ruční sprcha se systémem jednoduchého čistění od usazenin vodního kamene
Cenově výhodná ruční sprcha se systémem jednoduchého čistění od usazenin vodního kamene
Retro masivní design s krátkým chodem ovládací hlavice
Retro masivní design s krátkým chodem ovládací hlavice
sprchový kout čtvrtkruhový posuvný čtyřdílný
Detailní popis produktu
Tato sprchová nástěnná baterie patří do série dvouručkových vodovodních baterií Retro Viktorie, která se vyznačuje zajímavým designem a masivním provedením. Série Retro Viktorie vás ohromí svým elegantním retro vzhledem, dlouhou životností a kvalitní povrchovou úpravou. Baterie má krátký chod ovládací hlavice, k plnému otevření stačí otočení o 90°.- baterie jsou dodávány s keramickými vršky
- garantovaná záruka 5 let
- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8592480041335 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Materiál: | Mosaz |
| Ovládání: | Kohoutkové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Retro Viktorie |
| Hmotnost: | 1 kg |
Eleganta EL 065.00CR.O2.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa s příslušenstvím chrom
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 3cestná bez tělesa grafit
Eleganta sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem chrom
Espirit sprchová baterie podomítková 1cestná s tělesem bílá
Eleganta sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa chrom
Eleganta EL 068.10WV.O3.RB07F sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa grafit
Espirit sprchová bateirie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa černá
Eleganta EL 065.20BLM.O2.RB07E sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa černá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa černá
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | MSO Trade a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Svatoborská 1431/87C Kyjov 69701 |
| E-mail : | objednavky@msotrade.cz |