Mereo Mada umyvadlová baterie stojánková s clic-clac chrom CBQ10101MC
Kód: MER07540Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Mereo sifon umyvadlový hranatý celokovový s převlečnou maticí 5/4x 32 mm mosaz chrom CH13
Skladem v eshopu
1 160 Kč
Sifon umyvadlový hranatý, celokovový s převlečnou maticí, vysokou odolností a luxusním vzhledem.
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Sapho PICCOLINO 30,5 x 10 x 17cm PK300 umývátko baterie vlevo
Skladem na prodejně
2 743 Kč
Malé a praktické nábytkové umyvátko
Detailní popis produktu
Série vodovodních baterií, u které se díky keramickým kartuším o průměru 25 mm podařilo vyladit křivky těla do elegantního úzkého designu. Tato série také vyniká ostrými hranatými linkami.- keramická kartuš 25 mm
- s clic-clac CH02
- garantovaná záruka 10 let
- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR
- výkyvný perlátor
Technické informace
| Typ | Umyvadlová |
| Barva | Chrom |
| Série | Mada |
| Design | Oblý / Hranatý |
| Kartuše | 25 mm |
| Materiál | Pochromovaná mosaz |
| Varianta | Stojánková |
| Ovládání baterie | Páková |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| EAN: | 8592480124533 |
| Typ: | Umyvadlové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Stojánkové baterie |
| ? Designová řada: | Mada |
| Hmotnost: | 1,3 kg |
| Požadované vlastnosti: | S výpustí |
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultramix umyvadlová baterie podomítková dvouprvková hubice 16 cm černá matná chrom UT118BC
Do 3 dnů
7 706 Kč
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | MSO Trade a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Svatoborská 1431/87C Kyjov 69701 |
| E-mail : | objednavky@msotrade.cz |