Mereo Lima sprchové dveře dvoukřídlé lítací 95x190 cm sklo Point ALU chrom CK80582K
Kód: MER00809Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Mereo odtokový sprchový žlab 80 cm vč. roštu WAVE CZ112
Skladem v eshopu
2 781 Kč
Odtokový sprchový žlab, 80x7 cm, nerez, vč. roštu WAVE a plastového vnitřku sifonu
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ10-950M Simple liniový podlahový žlab s roštem
Skladem na prodejně
2 344 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway 1050 mm odtokový žlab nerezový X01392
Skladem v eshopu
7 428 Kč
SALECODE:BER3:3:%
2 543 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ10-850M Simple liniový podlahový žlab s roštem
Skladem na prodejně
2 209 Kč
Detailní popis produktu
Lima je řada sprchových koutů Mereo, která navodí pocit čistého designu v každé moderní koupelně. Rovné hladké plochy, čisté linie a ostré hrany profilů umocňují pocit exkluzivity. Kvalitní skleněné výplně s bezpečnostním sklem je možné zvolit jak v čirém provedení, tak v neprůhledném provedení se sklem Point, které navodí lepší pocit intimity při sprchování.Snadné zavření a těsnost zajišťují silikonové lišty, opatřené na vstupní části magnetem, nejedná se však o hermeticky uzavřený výrobek.
Dveře je možné otevírat i směrem dovnitř, díky čemuž zůstane okolí vašeho sprchového koutu suché.
Za zmínku pak jistě stojí inovativní systém montáže pomocí CLICK systému. Tento systém montáže snižuje počet operací, nutných pro sestavení celého koutu a odbourává některé složitější operace, jako je vrtání do profilů. Také další části koutu jsou dodávány s ohledem na maximální rychlost montáže svépomocí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 27 kg |
| EAN: | 8592480068837 |
| Typ: | Otevírací dvoukřídlé |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| ? Výška: | 190 - 194 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Point |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Lima |
| Hmotnost: | 27 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 100 x 195 cm posuvné chrom sklo transparent 0PMA0C00Z1
Skladem v eshopu
8 273 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 120 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací chrom transparent X0VVGCA00Z1
Skladem v eshopu
9 709 Kč
SALECODE:BER3:3:%
22 809 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 160 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0YMS0E00Z1
Do 2 týdnů
14 779 Kč
SALECODE:BER3:3:%
10 141 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 90 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent X0VV70E00Z1
Skladem v eshopu
10 470 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | MSO Trade a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Svatoborská 1431/87C Kyjov 69701 |
| E-mail : | objednavky@msotrade.cz |