Mereo Eve vanová nástěnná baterie 150 mm bez příslušenství mosaz chrom CBV90104
Kód: MER00014Související produkty
Sprchová hadice dvouzámková
Cenově výhodná ruční sprcha se systémem jednoduchého čistění od usazenin vodního kamene
Cenově výhodná ruční sprcha se systémem jednoduchého čistění od usazenin vodního kamene
Cenově výhodná ruční sprcha se systémem jednoduchého čistění od usazenin vodního kamene, s regulací průtoku a funkcí vypnutí proudu vody, nerez/plast/chrom.
Vanový set s ruční sprchou, připojovací hadicí a držákem
Cenově výhodný set složený z ruční sprchy, hadice a držáku
Cenově výhodný set složený z ruční sprchy, hadice a držáku
Detailní popis produktu
Tato vanová nástěnná baterie, patří do řady vodovodních baterií Eve, která vyniká spojením elegantního těla a tvarově jednoduché a přesto efektní páky.- keramická kartuš 35 mm
- garantovaná záruka 10 let
- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| EAN: | 8592480085445 |
| Typ: | Vanové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Materiál: | Mosaz |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Eve |
| Hmotnost: | 1,8 kg |
Baterie vanová páková, nástěnná černá
Solar SL 022.00CR vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství chrom
Nástěnné vanové baterie jsou nadčasovou klasikou v českých koupelnách. Páková vanová baterie ARNO 05 tuto konstrukci kombinuje s velmi svěžím designem a špičkovými materiály....
Espirit vanová baterie podomítková 3prvková s tělesem chrom
Baterie INFINITY KARTÁČOVANÝ NIKL vanová páková, s přepínačem
Baterie vanová páková, nástěnná
Freedom vanová baterie do podlahy bez tělesa s příslušenstvím černá
Eleganta vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství bílá
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | MSO Trade a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Svatoborská 1431/87C Kyjov 69701 |
| E-mail : | objednavky@msotrade.cz |