Mereo Dita sprchová nástěnná baterie 150mm bez příslušenství mosaz chrom CBE60103D
Kód: MER00341Související produkty
Sprchová hadice dvouzámková
Cenově výhodná ruční sprcha se systémem jednoduchého čistění od usazenin vodního kamene
Cenově výhodná ruční sprcha se systémem jednoduchého čistění od usazenin vodního kamene
Sprchová souprava s jednopolohovou sprchou, posuvným držákem, šedostříbrná hadice
Propojovací dvouzámková hadice
Sprchová souprava s keramickým přepínačem, s hlavovou sprchou, ruční sprchou a připojovací hadicí
Sprchová souprava s keramickým přepínačem, hlavovou sprchou, ruční sprchou a připojovací nerezovou hadicí
Sprchová souprava bez příslušenství
Sprchová souprava s hlavovou sprchou, ruční sprchou a připojovací hadicí
Sprchová souprava s hlavovou sprchou, ruční sprchou a připojovací hadicí
Sprchový set s hlavovou sprchou, ruční sprchou a připojovací hadicí
Sprchová souprava s hlavovou sprchou, ruční sprchou a připojovací hadicí
Detailní popis produktu
V sérii baterií DITA se snoubí hranaté linie s oblými, čímž je předurčena pro univerzální použití do celé řady moderních interiérů.- keramická kartuš 35 mm
- garantovaná záruka 10 let
- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8592480065867 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Materiál: | Mosaz |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Dita |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 3cestná bez tělesa bílá
Espirit sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 1cestná s tělesem grafit
Eleganta sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná s tělesem grafit
Eleganta sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa chrom
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa černá
Eleganta EL 068.60RGB.O3.RB07F sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa černá
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | MSO Trade a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Svatoborská 1431/87C Kyjov 69701 |
| E-mail : | objednavky@msotrade.cz |