Mereo čtvrtkruhová sprchová vanička R550 90x90x14 cm včetně nožiček a sifonu SMC bílá CV01H
Kód: MER02357Související produkty
Detailní popis produktu
Sprchové vaničky jsou podstatnou součástí sprchových koutů a svým designem a kvalitou zpracování mohou výrazně ovlivnit celkový dojem ze sprchového koutu.SMC vaničky jsou vyrobeny z nového revolučního materiálu s výjimečnými vlastnostmi, který je používán zejména v automobilovém průmyslu. Kompozit na bázi pryskyřice zpevněné skelnými vlákny a minerálním plnidlem je vyráběn vysokotlakým lisováním v kovové uzavřené formě. Výsledkem je velmi přesný a rovný výrobek s ostrými hranami s relativně nízkou hmotností. Dno vaničky je zpevněno žebrováním. Vanička je dodávána spolu s nožičkami a sifonem.
- Výškově stavitelné nožičky (součástí dodávky)
- Sifon (součástí dodávky)
- Nosnost vaničky 250 kg
- Snadná údržba
- Výborná cena
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvrtkruhové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 14 kg |
| EAN: | 8592480037642 |
| Typ: | Hluboká |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | SMC |
| Tvar: | Čtvrtkruhové |
| Hmotnost: | 14 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | MSO Trade a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Svatoborská 1431/87C Kyjov 69701 |
| E-mail : | objednavky@msotrade.cz |