Novinky sprchové kouty a zástěny walk-in od Sanswiss

Úspěšný výrobce

Skupina SanSwiss je mezinárodně úspěšný výrobce sprchových zástěn a vaniček. Hlavní sídlo společnosti se nachází v Härkingenu ve Švýcarsku. Skupina se skládá z tří výrobních závodů - ve Francii, v České republice a Rumunsku a ze samostatných obchodních zastoupení ve Francii, v Německu, Polsku, České republice, Švýcarsku a v Rumunsku s prodejními aktivitami v 18 evropských zemích.

Skupina SanSwiss je součástí mezinárodní skupiny RONAL, která patři k předním světovým výrobcům kol z lehkých kovů pro automobily a užitková vozidla.  

Bezrámové jednokřídlé dveře s pevnou stěnou vytvoří dokonalý sprchový kout Annea Black od SanSwiss s L-kováním. Tato kolekce se vyznačuje nadčasovou jednoduchostí a maximálním komfortem. Nabízí ideální řešení sprchové zástěny pro Vaši moderní a elegantní koupelnu. Kolekce BLACK LINE má navržené všechny pohledové díly v matné černé barvě. Bezpečnostní sklo o šesti milimetrech s antiplakovou úpravou Aquaperle a zdvihový mechanismus pantů usnadňující otvírání dveří a zabraňující předčasnému opotřebení vytváří celek kvality Sanswiss. Na vnitřní straně skla zapuštěné panty usnadňují čištění. Dveře mají magnetické těsnění a otevírají se ven. Včetně rohové vzpěry pro zajištění optimální stability. Sprchové dveře lze kombinovat s boční stěnou s L-kováním ANTW nebo dveřmi s L-kováním AN13WG pro rohový vstup. Kout má pět milimetrů prahovou lištu, která zajistí lepší těsnost.

Pro montáž do niky nutno objednat instalační set V.ANE.06. Pro optimální stabilitu dveří v nice lze volitelně objednat vodorovnou vzpěru SMMA.06.1500, pro kombinaci dveří s boční stěnou také vodorovnou vzpěru SMGTA.06.1500.

Voda jen tam, kde si to přejeme

Walk-in nabízí spoustu řešení s bočními a přídavnými stěnami. Při sprchování tyto přídavné stěny zabrání především roztřiku vody po kooupelně.

Větší intimita

Potisky na sklech walk-in zástěn zase zajistí větší intimitu při sprchování a dodají na zajímavosti vzhledu Vaší koupelny.

Sanswiss s novinkami sprchových koutů a walk-in zástěn

Minimalistický pastel

Pastelové barvy jsou v popředí moderních designů interiérů a to nejen koupelen. Pokud k minimalisticky zařízené koupelně přidáte bezrámový walk-in Sanswiss, celý koncept bude zachován a vy můžete být spokojeni s moderně navrženou koupelnou.

Extravagance

Sanswiss se nebojí navrhnout i extravaganci. Walk-in zástěny v japonském stylu nebo loftové potisky připomínající tabulková okna továren, i to najdete v jejich nové kolekci sprchových koutů a zástěn. 

Sanswiss s novinkami sprchových koutů a walk-in zástěn
Koupelny se stávají jedním z míst, kde na Vás neútočí technika ani hluk života z ulice. Je to místo dokonalého odpočinku a relaxace a zaslouží si dokonalý a uklidňující design, který nám zprostředkuje ještě větší pocit pohody.
 
 

Doprava zdarma u Koupelny-bernold.cz!

Při platbě předem máte u objednání sprchových koutů či walk-in dopravu zdarma!

Černý fenomén

Černé profily sprchových koutů, rámy zrcadel či černé vodovnodní baterie navrhli designeři ke skandinávskému až loftovému stylu. Ale protože je černá velmi elegantní, můžete tyto prvky temné barvy použít i do moderní či retro koupelny s černým akcentem. Velkým trendem jsou bílé obklady inspirované přírodním kamenem s šedou žílou.

Sanswiss s novinkami sprchových koutů a walk-in zástěn
Sanswiss s novinkami sprchových koutů a walk-in zástěn

Vkusné vaničky

Nízké sprchové vaničky, které neruší vzhled koupelny, jsou jediným řešením sprchového aranžmá moderní koupelny.

SanSwiss Ronal LIVADA 90 x 120 x 3,7 cm W20AS09012004 sprchová vanička, kód: SSW00543.

Bezbariérové vaničky

Pouze 3,7 cm výška sprchových vaniček SanSwiss Livada doslova splyne s podlahou Vašeho sprchového koutu. Vytvoříte tak bezbariérový prostor, což ocení především senioři a malé děti.

Sanswiss s novinkami sprchových koutů a walk-in zástěn
Sanswiss s novinkami sprchových koutů a walk-in zástěn

Relaxuj celý den

Přírodní hygge styl tvořený barvami dřeva a nevýraznými barvami jako je holubí šeď a odstíny béžové, vždy vytvoří koupelnu, která působí klidně, relaxačně.

Zlatý luxus

Přestože aktuálním trendem jsou minimalistické bezrámové sprchové kouty či walk-in zástěny, spousta klientů stále dává přednost řešením s výraznými profily.

Kouty i zástěny od Sanswiss nabízí kolekci Cadura, která má zlaté profily pro obě řešení.

Sanswiss s novinkami sprchových koutů a walk-in zástěn