Ledvance koupelnové stropní svítidlo 210 mm 900 lm 12W 3000K IP44 AC464780055
Kód: SAP109859Související produkty
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | LEDVANCE |
|---|---|
| Průměr | 210  mm |
| Šířka | 210  mm |
| Výška | 62  mm |
| Hloubka | 210  mm |
| Materiál | Plast |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Napětí | 230  V |
| Příkon | 12.00  W |
| Barva LED | Teplá bílá (2 800 - 3 000 K) |
| Svítivost | 900  lm |
| Životnost (LED) | 20000  hod. |
| Hmotnost / ks | 0.5000  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 4099854105777 |
| Taric | 94051990 |
| Záruka | 2 roky |
Barva LED: Teplá bílá
Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Teplá bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 2800 - 3000 K. Toto světlo je pocitově teplé, má nažloutlý až oranžový nádech. Navozuje příjemnou a uvolněnou atmosféru, proto je vhodné do ložnic a jídelen.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osvětlení do koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 4099854105777 |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost: | 0,5 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.