King Kong hadice sprchová dvouzámková natahovací 150-175cm 6110C.CR.150
Kód: SRA-160-479Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak hlavová sprcha kulatá 250 mm bílá X07P687
Skladem v eshopu
8 019 Kč
Hlavová sprcha kulatá 250 mm bílá
SALECODE:BER3:3:%
Sanjet Black hlavová sprcha 25 cm kulatá černá A578CM25NO
Skladem v eshopu
7 106 Kč
Sprcha kulatá FLAT BLACK 25 cm
SALECODE:BER3:3:%
Sanjet hlavová sprcha 20 x 20 cm úsporná mosaz chrom E044120
Skladem v eshopu
3 680 Kč
Sprcha čtverec 20 x 20 cm
SALECODE:BER3:3:%
Sanjet hlavová sprcha 25 x 25 cm extra nízká nerez chrom A578CM25
Skladem v eshopu
4 018 Kč
Sprcha kulatá FLAT 25 cm
SALECODE:BER3:3:%
Ravak hlavová sprcha kulatá 250 mm černá X07P675
Skladem v eshopu
8 442 Kč
Hlavová sprcha kulatá 250 mm cerná
SALECODE:BER3:3:%
Sanjet Black hlavová sprcha 20 x 20 cm ABS plast černá E044077B
Skladem v eshopu
3 527 Kč
Sprcha čtverec 20 x 20 cm
SALECODE:BER3:3:%
Sanjet Infinity Black hlavová sprcha 20 x 20 cm kov černá D801BNO
Skladem v eshopu
5 766 Kč
Sprcha 20 x 20 cm
Detailní popis produktu
KING KONG
- dvouzámková
- natahovací
- velmi odolná
- matka/kónus
- materiál: nerez (inox 18/10)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové hadice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| ? Délka: | 175 cm |
| Typ: | Sprchové hadice |
| Barva: | Chrom |
| Materiál: | Nerez |
| Hmotnost: | 0,2 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.