Kaldewei Vaio 6 190 x 90 cm 233800010001 vana smaltovaná model 958
Kód: 136466Související produkty
otevírací dvoukřídlá vanová zástěna
Stojánková vanová baterie ARNO 08 s výškou 95 cm je určena pro instalaci do podlahy a oceníte ji zejména pokud máte volně stojící vanu. Stojánková vanová baterie pro moderní...
Nástěnné vanové baterie jsou nadčasovou klasikou v českých koupelnách. Páková vanová baterie ARNO 05 tuto konstrukci kombinuje s velmi svěžím designem a špičkovými materiály....
Espirit vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství růžová zlatá
Nástěnné vanové baterie jsou nadčasovou klasikou v českých koupelnách. Páková vanová baterie ARNO 0514 tuto konstrukci kombinuje s velmi svěžím designem a špičkovými materiály....
Nástěnné vanové baterie jsou nadčasovou klasikou v českých koupelnách. Páková vanová baterie ARNO 0522 tuto konstrukci kombinuje s velmi svěžím designem a špičkovými materiály....
Detailní popis produktu
Vana Vaio 6 model 958 od firmy Kaldewei je určena pro jednu osobu.
Informace k produktu:
rozměr: 190 x 90 x 43 cm
materiál: smaltovaná ocel 3,5 mm, vyrobená z oceli 2,9 mm
barva: alpská bílá
objem: 145 l
přepad: standardní
odpad: na okraji
hmotnost: 48 kg
Povinné příslušenství: speciální vanové nohy 5037 - naleznete níže v souvisejícím zboží.
Záruka 30 let.
Volitelné příslušenství, nestandardní přepady a další barevné provedení poptejte - rádi naceníme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 55.9 kg |
| EAN: | 4001112539484 |
| ? Délka: | 190 cm |
| Typ: | Asymetrické |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Smaltované - ocelové |
| Provedení: | Možnost panelu ne |
| Hmotnost: | 55,9 kg |
| Umístění: | Univerzální |
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Kaldewei CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Pankráci 322/26 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | info_CZ@kaldewei.com |