Kaldewei Superplan XXL 100 x 140 cm 431248040001 sprchová vanička model 412-2
Kód: 139903Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Bruckner vaničkový sifon průměr otvoru 50 mm DN40/50 krytka leštěný nerez chrom 162.540.3
Skladem v eshopu
343 Kč
Sifon ke sprchové vaničce o průměru otvoru 50 mm.
SALECODE:BER3:3:%
Roth Sifon vaničkový snížený O 90 chrom plast 8100034
Skladem v eshopu
479 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan vaničkový sifon 90 mm krytka bílá 17911W
Skladem v eshopu
589 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco PB90EXN vaničkový sifon nízký krytka leštěná nerez
Skladem na prodejně
584 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Hopa vaničkový sifon 50/60 DN40 chrom VANKSIF5060
Skladem v eshopu
148 Kč
Sifon 50/60 mm vaničkový chrom
Detailní popis produktu
Sprchová vanička Superplan XXL model 412-2 s polystyrénovým nosičem od firmy Kaldewei poskytuje volnost pohybu a odpovídající prostor pro sprchování ve dvou.
Informace k produktu:rozměr: 100x140x4,3 cm
materiál: smaltovaná ocel 3,5 mm, vyrobená z oceli 2,9 mm
barva: alpská bílá
průměr odpadního otvoru: 90 mm
celková výška: 13,5 cm
Záruka 30 let.
Volitelné příslušenství, povrchovou úpravu a další barevné provedení poptejte - rádi naceníme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 4001112563281 |
| ? Šířka: | 140 - 149 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Smaltované - ocelové |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Hmotnost: | 40 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Flexia sprchová vanička 150 x 80 cm s možností úpravy rozměru litý mramor antracit matná 72901.51
Skladem v eshopu
13 149 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 130 x 80 cm s možností úpravy rozměru bílá mat 84303.11
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do 1 týdne
10 827 Kč
SALECODE:BER3:3:%
9 365 Kč
Puristický design v kombinaci s výběrem barvy krytky sifonu dodá sprchovému koutu na originalitě
SALECODE:BER5:5:%
GSI sprchová vanička obdélníková 100 x 70 x 4 cm keramická bílá ExtraGlaze 47100711
Skladem v eshopu
7 387 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 100 x 100 cm s možností úpravy rozměru šedá mat 84301.31
Skladem v eshopu
8 247 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco SARA 100 x 75 cm HS10075 sprchová vanička litý mramor
Skladem v eshopu
6 280 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 100 x 90 cm s možností úpravy rozměru šedá mat 84306.31
Skladem v eshopu
8 557 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan KARIA 120 x 100 x 4 cm 26611 sprchová vanička
Skladem v eshopu
9 589 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco SARA 110 x 75 cm HS11075 sprchová vanička litý mramor
Skladem v eshopu
6 640 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Kazuko sprchová vanička 100 x 90 cm litý mramor bílá 40336
Skladem v eshopu
8 075 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 100 x 90 cm s možností úpravy rozměru béžová mat 84306.81
Skladem v eshopu
8 557 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Kaldewei CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Pankráci 322/26 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | info_CZ@kaldewei.com |