Kaldewei Superplan 90 x 100 cm 430448040001 sprchová vanička model 404-2
Kód: 138998Související produkty
Aqualine vaničkový sifon průměr otvoru 90 mm DN40 krytka ABS/chrom PF408
Skladem na prodejně
189 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan vaničkový sifon 90 mm nízký 17672
Skladem v eshopu
507 Kč
Pro vaničky se záklopem
SALECODE:BER3:3:%
Roth Sifon vaničkový snížený O 90 chrom plast 8100034
Skladem v eshopu
479 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Mirai vaničkový sifon 90 mm DN40 krytka černá mat 72730B
Skladem v eshopu
1 969 Kč
Detailní popis produktu
Sprchová vanička s polystyrénovým nosičem Superplan model 404-2 od firmy Kaldewei s novým zapuštěným smaltovaným krytem odtoku zaručuje vysokou stabilitu, pohodlí při chůzi a stejnorodost materiálu v celé vaničce. Je extrémně plochá a maximálně vhodná pro instalaci v úrovni podlahy.
Informace k produktu:
rozměr: 90x100x2,5 cm
celková výška: 12 cm
materiál: smaltovaná ocel 3,5 mm, vyrobená z oceli 2,9 mm
barva: alpská bílá
průměr odpadního otvoru: 90 mm
Záruka 30 let.
Volitelné příslušenství, povrchovou úpravu a další barevné provedení poptejte - rádi naceníme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 26.4 kg |
| EAN: | 4001112574393 |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Smaltované - ocelové |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Hmotnost: | 26,4 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Kazuko sprchová vanička 140 x 90 cm litý mramor bílá 40343
Skladem v eshopu
10 397 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 140 x 90 cm s možností úpravy rozměru bílá mat 84309.11
Skladem v eshopu
12 117 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 110 x 90 cm s možností úpravy rozměru šedá mat 84314.31
Skladem v eshopu
10 483 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 110 x 100 cm s možností úpravy rozměru šedá mat 84312.31
Skladem v eshopu
11 309 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 150 x 90 cm s možností úpravy rozměru béžová mat 84310.81
Skladem v eshopu
12 891 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 160 x 90 cm s možností úpravy rozměru bílá mat 84311.11
Skladem v eshopu
13 631 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 130 x 80 cm s možností úpravy rozměru béžová mat 84303.81
Skladem v eshopu
10 827 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Kaldewei CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Pankráci 322/26 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | info_CZ@kaldewei.com |