Kaldewei Saniform 160 x 70 cm 192300010001 vana smaltovaná model 362-1 V3
Kód: 136818Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast A51CR vanový sifon automat komplet chrom
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
680 Kč
Záruka plus
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Metalia 55 55020,0 vanová baterie nástěnná 150 mm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
1 954 Kč
Aqualine WILA vanová zástěna 90x140cm skládací, chrom, čiré sklo AQ5742
Skladem na prodejně
4 039 Kč
otevírací dvoukřídlá vanová zástěna
Akce
Tip
SALECODE:BER3:3:%
–23 %
Alcaplast A55K vanový sifon automat s bovdenem komplet kov
Skladem na prodejně
689 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Rosa vanová zástěna 100 x 150 cm otevírací pravá bílá matná sklo transparent 7QRS0E00Y1
Do 2 týdnů
10 022 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Santech AURORA1 75 x 150 cm VZA1AU75 vanová zástěna
Skladem v eshopu
8 020 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan OLBIA vanová zástěna 123 x 140 cm s pneumatickým zdvihem černá mat, čiré sklo 30317B
Do 3 dnů
11 343 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan KAGERA vanová zástěna 71 x 140 cm s pneumatickým zdvihem černá mat, čiré sklo 30336B
Do 3 dnů
6 957 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak PVS1-80 79840U00Z1 vanová zástěna satin+transparent
Skladem v eshopu
4 412 Kč
Detailní popis produktu
Vana Saniform model 362-1 V3 od firmy Kaldewei je jednomístná ergonomicky tvarovaná vana s odtokem umístěným v nožní části a širokou oblastí zad.
Informace k produktu:
rozměr: 160x70x41 cm
materiál: smaltovaná ocel 3,5 mm, vyrobená z oceli 2,9 mm
barva: alpská bílá
objem: 93 l
přepad: standartní
odpad: na okraji
varianta: 3
hmotnost: 47 kg
Povinné příslušenství: speciální vanové nohy 5030 - naleznete níže v souvisejícím zboží.
Záruka 30 let.
Volitelné příslušenství, nestandardní přepady a další barevné provedení poptejte - rádi naceníme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 46.2 kg |
| EAN: | 4001112213506 |
| ? Délka: | 160 cm |
| Typ: | Obdélníkové |
| ? Šířka: | 70 - 79 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Smaltované - ocelové |
| Provedení: | Možnost panelu ne |
| Hmotnost: | 46,2 kg |
| Umístění: | Univerzální |
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Santech VARIA SLIM 160 x 75 SAVAR160-S vana akrylátová
Skladem v eshopu
8 787 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Vana Classic II 170x70 N snowwhite CC51000000
Skladem v eshopu
8 237 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Kaldewei CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Pankráci 322/26 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | info_CZ@kaldewei.com |