Kaldewei Sanidusch 250 80 x 80 cm 332000010001 sprchová vanička model 495
Kód: 140059Související produkty
.
.
Sifon ke sprchové vaničce o průměru otvoru 50 mm.
Detailní popis produktu
Sprchová vanička Sanidusch 250 model 495 od firmy Kaldewei je klasikou mezi sprchovými vaničkami. Díky velkému počtu nejrůznějších rozměrů lze sprchovou vaničku bez námahy integrovat do každého prostoru.
Informace k produktu:
rozměr: 80x80x25 cm
materiál: smaltovaná ocel 3,5 mm, vyrobená z oceli 2,9 mm
barva: alpská bílá
průměr odpadního otvoru: 52 mm
Záruka 30 let.
Volitelné příslušenství, povrchovou úpravu a další barevné provedení poptejte - rádi naceníme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvercové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 25.4 kg |
| EAN: | 4001112147528 |
| Typ: | Hluboká |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Smaltované - ocelové |
| Tvar: | Čtvercové |
| Hmotnost: | 25,4 kg |
.
.
Puristický design v kombinaci s výběrem barvy krytky sifonu dodá sprchovému koutu na originalitě
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Kaldewei CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Pankráci 322/26 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | info_CZ@kaldewei.com |