Kaldewei Sanidusch 140 80 x 80 cm 331000010001 sprchová vanička model 395
Kód: 139962Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa vaničkový sifon 90 mm bez krytky nízký bílý OLBAEWMN942
Skladem v eshopu
711 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa STY-402-F OLPSTY402F vaničkový sifon bílý
Skladem v eshopu
216 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Gelco PB90EXN vaničkový sifon nízký krytka leštěná nerez
Skladem na prodejně
584 Kč
Detailní popis produktu
Sprchová vanička Sanidusch 140 model 395 od firmy Kaldewei je klasikou mezi sprchovými vaničkami. Díky velkému počtu nejrůznějších rozměrů lze sprchovou vaničku bez námahy integrovat do každého prostoru.
Informace k produktu:
rozměr: 80x80x14 cm
materiál: smaltovaná ocel 3,5 mm, vyrobená z oceli 2,9 mm
barva: alpská bílá
průměr odpadního otvoru: 52 mm
Záruka 30 let.
Volitelné příslušenství, povrchovou úpravu a další barevné provedení poptejte - rádi naceníme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvercové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 4001112133231 |
| Typ: | Hluboká |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Smaltované - ocelové |
| Tvar: | Čtvercové |
| Hmotnost: | 20 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Perseus Pro-90 Chrome XA047701010 sprchová vanička
Skladem v eshopu
5 517 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak ANGELA LA 80 x 80 cm A014401220 sprchová vanička
Skladem v eshopu
4 412 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–21 %
Ravak Perseus Pro-100 Chrome XA04AA01010 sprchová vanička
Skladem na prodejně
8 200 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Kaldewei CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Pankráci 322/26 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | info_CZ@kaldewei.com |