Kaldewei Sanidusch 140 70 x 90 cm 447900010001 sprchová vanička model 539
Kód: 139964Související produkty
.
Nízký vaničkový sifon, určený pro všechny typy sprchových vaniček, které mají otvor pro sifon o průměru 90 mm
Detailní popis produktu
Sprchová vanička Sanidusch 140 model 539 od firmy Kaldewei je klasikou mezi sprchovými vaničkami. Díky velkému počtu nejrůznějších rozměrů lze sprchovou vaničku bez námahy integrovat do každého prostoru.
Informace k produktu:
rozměr: 70x90x14 cm
materiál: smaltovaná ocel 3,5 mm, vyrobená z oceli 2,9 mm
barva: alpská bílá
průměr odpadního otvoru: 52 mm
Záruka 30 let.
Volitelné příslušenství, povrchovou úpravu a další barevné provedení poptejte - rádi naceníme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 4001112298275 |
| Typ: | Hluboká |
| ? Šířka: | 140 - 149 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Smaltované - ocelové |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Hmotnost: | 20 kg |
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Kaldewei CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Pankráci 322/26 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | info_CZ@kaldewei.com |