Kaldewei Sanidusch 140 70 x 75 cm 448000010001 sprchová vanička model 540
Kód: 139960Související produkty
.
Detailní popis produktu
Sprchová vanička Sanidusch 140 model 540 od firmy Kaldewei je klasikou mezi sprchovými vaničkami. Díky velkému počtu nejrůznějších rozměrů lze sprchovou vaničku bez námahy integrovat do každého prostoru.
Informace k produktu:
rozměr: 70x75x14 cm
materiál: smaltovaná ocel 3,5 mm, vyrobená z oceli 2,9 mm
barva: alpská bílá
průměr odpadního otvoru: 52 mm
Záruka 30 let.
Volitelné příslušenství, povrchovou úpravu a další barevné provedení poptejte - rádi naceníme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 18 kg |
| EAN: | 4001112244456 |
| Typ: | Hluboká |
| ? Šířka: | 140 - 149 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Smaltované - ocelové |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Hmotnost: | 18 kg |
.
Puristický design v kombinaci s výběrem barvy krytky sifonu dodá sprchovému koutu na originalitě
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Kaldewei CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Pankráci 322/26 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | info_CZ@kaldewei.com |