Kaldewei Duschplan 90 x 90 cm 440300010001 sprchová vanička model 545-1
Kód: 137670Související produkty
Podlahová vpusť pro sprchovou vaničku s chromovou krytkou, jednoduchou instalací a vysokým odvodem vody.
S chromovou krytkou, jednoduchou instalací a vysokým odvodem vody.
.
Vaničkový sifon určený pro všechny typy sprchových vaniček, které mají otvor pro sifon o průměru 90mm
Detailní popis produktu
Sprchová vanička Duschplan model 545-1 od firmy Kaldewei s novým zapuštěným smaltovaným krytem odtoku zaručuje vysokou stabilitu, pohodlí při chůzi a stejnorodost materiálu v celé vaničce.
Informace k produktu:
rozměr: 90x90x6,5 cm
materiál: smaltovaná ocel 3,5 mm, vyrobená z oceli 2,9 mm
barva: alpská bílá
průměr odpadního otvoru: 90 mm
hmotnost: 24 kg
Záruka 30 let.
Volitelné příslušenství, povrchovou úpravu a další barevné provedení poptejte - rádi naceníme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvercové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 24 kg |
| EAN: | 4001112244517 |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Smaltované - ocelové |
| Tvar: | Čtvercové |
| Hmotnost: | 24 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Kaldewei CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Pankráci 322/26 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | info_CZ@kaldewei.com |