Kaldewei Duschplan 80 x 90 cm 440448040001 sprchová vanička model 544-2
Kód: 137755Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Kazuko sifon vaničkový DN40 krytka černá 26337
Skladem v eshopu
2 055 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco vaničkový sifon průměr otvoru 90 mm krytka chrom KSM107CH-SN90
Skladem v eshopu
880 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco PB90EXN vaničkový sifon nízký krytka leštěná nerez
Skladem na prodejně
584 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Profesional sifon vaničkový 90 mm bílá matná X01850
Skladem v eshopu
1 513 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Mirai vaničkový sifon 90 mm DN40 krytka nerez 72730
Skladem v eshopu
1 711 Kč
Detailní popis produktu
Sprchová vanička s polystyrénovým nosičem Duschplan model 544-2 od firmy Kaldewei s novým zapuštěným smaltovaným krytem odtoku zaručuje vysokou stabilitu, pohodlí při chůzi a stejnorodost materiálu v celé vaničce.
Informace k produktu:
rozměr: 80x90x6,5 cm
materiál: smaltovaná ocel 3,5 mm, vyrobená z oceli 2,9 mm
barva: alpská bílá
průměr odpadního otvoru: 90 mm
hmotnost: 21 kg
Záruka 30 let.
Volitelné příslušenství, povrchovou úpravu a další barevné provedení poptejte - rádi naceníme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 22.8 kg |
| EAN: | 4001112457627 |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Smaltované - ocelové |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Hmotnost: | 22,8 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Gigant Pro Flat 120 x 80 cm XA03G411010 sprchová vanička
Skladem v eshopu
6 836 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco IRENA 120 x 100 cm HI120100 sprchová vanička
Skladem v eshopu
10 872 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Gigant Pro Flat 100 x 80 cm XA03A411010 sprchová vanička
Skladem v eshopu
5 400 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan KARIA 90 x 70 x 4 cm 44511 sprchová vanička
Skladem v eshopu
6 665 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 160 x 90 cm s možností úpravy rozměru bílá mat 84311.11
Skladem v eshopu
13 631 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 110 x 90 cm s možností úpravy rozměru bílá mat 84314.11
Skladem v eshopu
10 483 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 150 x 80 cm s možností úpravy rozměru béžová mat 84305.81
Skladem v eshopu
12 289 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan KARIA 100 x 80 x 4 cm 45511 sprchová vanička
Skladem v eshopu
7 731 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 140 x 90 cm s možností úpravy rozměru bílá mat 84309.11
Skladem v eshopu
12 117 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Irena HI15080 sprchová vanička 150 x 80 x 3,5 cm litý mramor
Skladem v eshopu
11 992 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Kaldewei CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Pankráci 322/26 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | info_CZ@kaldewei.com |