Kaldewei Duschplan 70 x 90 cm 442100010001 sprchová vanička model 547-1
Kód: 137659Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Polysan vaničkový sifon 90 mm nízký 17672
Skladem v eshopu
507 Kč
Pro vaničky se záklopem
SALECODE:BER3:3:%
Roth Sifon vaničkový O 50/60 nerez mřížka 8100000
Skladem v eshopu
249 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Sifon vaničkový 90/40 INOX plast 475,P
Skladem v eshopu
696 Kč
.
Aqualine WJ607 Sifon s převlečnou matkou 1 1/2"
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
53 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth vaničkový sifon VIKI LUX - CLICK CLACK - chrom 8100033
Skladem v eshopu
890 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Polysan vaničkový sifon 90 mm odtok v mezikruží krytka bílá 17924W
Skladem v eshopu
593 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco PB90EXN vaničkový sifon nízký krytka leštěná nerez
Skladem na prodejně
584 Kč
Detailní popis produktu
Sprchová vanička Duschplan model 547-1 od firmy Kaldewei s novým zapuštěným smaltovaným krytem odtoku zaručuje vysokou stabilitu, pohodlí při chůzi a stejnorodost materiálu v celé vaničce.
Informace k produktu:
rozměr: 70x90x6,5 cm
materiál: smaltovaná ocel 3,5 mm, vyrobená z oceli 2,9 mm
barva: alpská bílá
průměr odpadního otvoru: 90 mm
hmotnost: 19 kg
Záruka 30 let.
Volitelné příslušenství, povrchovou úpravu a další barevné provedení poptejte - rádi naceníme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 19 kg |
| EAN: | 4001112298190 |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Smaltované - ocelové |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Hmotnost: | 19 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Polysan KARIA 110 x 80 x 4 cm 46511 sprchová vanička
Skladem v eshopu
8 041 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan KARIA 120 x 80 x 4 cm 48511 sprchová vanička
Skladem v eshopu
8 505 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 150 x 90 cm s možností úpravy rozměru béžová mat 84310.81
Skladem v eshopu
12 891 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 150 x 80 cm s možností úpravy rozměru béžová mat 84305.81
Skladem v eshopu
12 289 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco SARA 100 x 90 cm HS10090 sprchová vanička litý mramor
Skladem v eshopu
7 120 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Gigant Pro sprchová vanička 100 x 90 cm white XA03A701010
Skladem v eshopu
7 597 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 130 x 90 cm s možností úpravy rozměru bílá mat 84308.11
Skladem v eshopu
11 309 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan KARIA 100 x 90 x 4 cm 51111 sprchová vanička
Skladem v eshopu
8 075 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Gigant Pro Flat 100 x 80 cm XA03A411010 sprchová vanička
Skladem v eshopu
5 400 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Kaldewei CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Pankráci 322/26 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | info_CZ@kaldewei.com |