Kaldewei Duschplan 100 x 120 cm 432148040001 sprchová vanička model 421-2
Kód: 137791Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Polysan sifon vaničkový 60 mm chrom 1724C
Skladem na prodejně
408 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Profesional sifon vaničkový 90 mm bílá matná X01850
Skladem v eshopu
1 522 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Hopa vaničkový sifon 50/60 DN40 chrom VANKSIF5060
Skladem v eshopu
148 Kč
Sifon 50/60 mm vaničkový chrom
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Kazuko sifon vaničkový DN40 krytka nerez 26317
Skladem v eshopu
1 849 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan sifon vaničkový 90 mm nerez 1722C
Skladem na prodejně
624 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan vaničkový sifon 90 mm krytka černá mat 17911B
Skladem v eshopu
589 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan vaničkový sifon 90 mm krytka bílá 17911W
Skladem v eshopu
589 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan vaničkový sifon 90 mm krytka nerez 17911
Skladem na prodejně
456 Kč
Detailní popis produktu
Sprchová vanička s polystyrénovým nosičem Duschplan model 421-2 od firmy Kaldewei s novým zapuštěným smaltovaným krytem odtoku zaručuje vysokou stabilitu, pohodlí při chůzi a stejnorodost materiálu v celé vaničce.
Informace k produktu:
rozměr: 100x120x6,5 cm
materiál: smaltovaná ocel 3,5 mm, vyrobená z oceli 2,9 mm
barva: alpská bílá
průměr odpadního otvoru: 90 mm
hmotnost: 34 kg
Záruka 30 let.
Volitelné příslušenství, povrchovou úpravu a další barevné provedení poptejte - rádi naceníme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 37.3 kg |
| EAN: | 4001112574485 |
| ? Šířka: | 120 - 129 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Smaltované - ocelové |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Hmotnost: | 37,3 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Ema PE14080 sprchová vanička 140 x 80 x 3 cm z litého mramoru
Skladem v eshopu
11 000 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 120 x 100 cm s možností úpravy rozměru šedá mat 84313.31
Skladem v eshopu
11 429 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan KARIA 90 x 80 x 4 cm 63511 sprchová vanička
Skladem v eshopu
7 301 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan KARIA 120 x 100 x 4 cm 26611 sprchová vanička
Skladem v eshopu
9 589 Kč
SALECODE:BER5:5:%
GSI sprchová vanička obdélníková 120 x 70 x 4 cm, keramická bílá ExtraGlaze 47120711
Skladem v eshopu
9 193 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Ema PE11090 sprchová vanička 110 x 90 x 3 cm z litého mramoru
Skladem v eshopu
10 280 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Irena HI13080 sprchová vanička 130 x 80 x 3,5 cm litý mramor
Skladem v eshopu
10 040 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan KARIA 110 x 80 x 4 cm 46511 sprchová vanička
Skladem v eshopu
8 041 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Kaldewei CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Pankráci 322/26 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | info_CZ@kaldewei.com |